Game of Thrones İmza Kapanyası 1 Milyon İmzayı Aştı

Game of Thrones’u yakından takip birçok eden hayranın, final döneminden hoşlanmadığını ve bunun çözülmesinin istendiğini biliyoruz. Dizinin 8. döneminin tekrar çekilmesi içi başlatılan imza kampanyası, dizinin son kısmının yayınlanmasından yalnızca birkaç saat evvel 1 milyon imzayı geçti. İmza kampanyasında yapılan yorumlar hiç iç açıcı değil. Genelde izleyiciler HBO’nun son kısımlarda, dizinin uzun müddet geliştirdiği karakter yapısını bozmasından şikayetçi.

Başlatılan imza kampanyasında “Dizi, mantıklı bir final dönemini hak ediyor, Niyetimi bilakis çevir ve bunun olmasını sağla HBO!” kelamının gerçekleşmesi için 1.500.000 kişinin imza atması bekleniyor. Şu an 1 milyon kullanıcı imzasını, bunun gerçekleşmesini istediğini belirtmek ismine attı.

Yüz binlerce izleyici, HBO’nun bu isteği kabul edip dönem 8 çekimlerinin baştan başlamasını istiyor. Finale birkaç saat varken bu durum doğal olarak pek de mümkün görünmüyor. HBO şimdi bahis hakkında rastgele bir yorum yapmadı. İlerleyen vakitlerde bir açıklama gelip gelmeyeceğini göreceğiz.

Başa dön tuşu