Hafta sonunda ücretsiz olan BluTV’deki en iyi dizi ve filmler!

Herkesin bildiği üzere BluTV hafta sonuna özel olarak fiyatsız hale geldi. Biz de bu platformda yer alan en düzgün dizi ve sinemaları sizler için derledik!

Türkiye koronavirüs olaylarının artması sonucu bu hafta sonu kapanma kararı aldı. Yani Cumartesi ve Pazar günleri konutlardayız. Konutta yapılması olası birkaç aktiviteden biri ise elbet ki hoş bir sinema izlemek. Şayet sizin de bu türlü bir niyetiniz varsa, hafta sonuna özel olarak fiyatsız hale getirilen BluTV‘deki üretimlere göz atmanızda büyük yarar var. Çünkü bu platformda birbirinden heyecanlı dizi ve sinemalar sizleri bekliyor olacak.

Biz de siz pahalı okuyucularımız için BluTV‘de yer alan en düzgün dizi ve sinemaları bir ortaya getirdik. Bu üretimleri fiyatsız olarak izlemek istiyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü üstte da bahsettiğimiz üzere bu fırsat, sırf hafta sonu için geçerli olacak. Artık lafı daha fazla uzatmadan sizler için derlediğimiz dizi ve sinemalara bir göz atmış olalım. İşte BluTV‘de yer alan en uygun dizi ve filmler!

Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi

Dizi

Masum

Dizi

Bartu Ben

Dizi

Başa dön tuşu