Netflix, Peaky Blinders’ın 5.Sezon Fragmanını Yayınladı

Merakla beklenen Peaky Blinders’ın 5. dönemi Netflix’te bu yıl yayınlanacak. Yayınlanacak 5.sezonun fragmanı ise bugün yayınlandı. 

1929’ta gerçekleşen büyük mali krizin akabinde bir hata lordunun, parlamento üyeliğine yükselişini anlatan Peaky Blinders’ta Tommy Shelby, bu dönem da Büyük Buhran’ın gerisinden meydana gelen büyük kaosun içinde kendi yerini müdafaaya çalışacak.

Peaky Blinders’ın yayınlanan 5. dönem fragmanında, Tommy Shelby’i kendisine yazılmış bir mektubun boynunda asılı olan korkuluğa makineli tüfekle ateş ederken görüyoruz. Korkulukta asılı olan mektupta Büyük Buhran’ın gerisinden kaos içinde olan dünyayı işaret ederek “Dünyaya bak ve ekilen tohumları gör” yazıyor. 

Dizinin 5. döneminde yeni oyuncular da göreceğiz. Yeni dönemde Sam Claflin, Oswald Mosley rolünde; Anya Taylor-Joy, Gina Gray rolünde; Brian Gleeson, Jimmy McCavern rolünde; Neil Maskell, Winston Churchill rolünde; Cosmo Jarvis, Barney rolünde; Emmy Scanlan’ı da Billy Grade rolünde dizinin takımında göreceğiz.

Netflix ve BBC’nin ortak imali olan Peaky Blinders, dört dönemdir devam ettirdiği muvaffakiyetini 5. dönemde da devam ettirmeye çalışacak. Peaky Blinders'ın 5.sezonunun birinci kısmı 4 Ekim'de yayınlanacak.

Başa dön tuşu