Harley Quinn Filmi Birds of Prey’den IT Göndermeli Fragman

DC çizgi romanlarında birinci evvel makus karakter olarak ortaya çıkan fakat vakitle anti kahramana dönüşen Harley Quinn, DC Sinematik Evreni’nde daha evvel yalnızca Suicide Squad ile karşımıza çıkmıştı.

Hayranlar tarafından pek de beğenilmeyen sinemada Deadshot (Will Smith), Amanda Waller (Viola Davis), Joker (Jared Leto), Killer Croc (Adewale Akinnuoye-Agbaje), Diablo (Jay Hernandez) ve Enchantess (Cara Delevingne) üzere karakterler yer alıyordu.

2016 yılında çıkan Suicide Squad, Rotten Tomatoes’da eleştirmenlerden %27, seyircilerden ise %59 puan alarak epeyce başarısız bir tablo çizmişti. Lakin aldığı puanlardan yüzü gülmeyen üretimciler, epeyce sağlam bir gişe hasılatı elde etmeyi başarmıştı. Toplamda 175 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan sinema dünya genelinde 746 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde etmeyi başarmıştı. Sinema, ayrıyeten ülkemizde de 956 bin şahsa ulaşıp 12 milyon TL hasılat yaparak epey başarılı bir grafik çizmişti.

Birds of Prey

Joker’den ayrılan Harley Quinn’in muhteşem kahramanlar Black Canary, Huntress ve Renee Montoya’ya katılarak genç bir kızı berbat bir cürüm lordunun elinden kurtarmasını anlatacak olan sinemanın direktörlük koltuğunda Cathy Yan oturuyor. Üçü kısa sinema olmak üzere toplamda dört sinemada direktörlük yapan Yan, Birds of Prey ile beraber beşinci sefer kamera gerisinde direktör olarak yer alıyor.

Bu sinemada Harley Quinn’in yoldaşlarından olacak olan Huntress, Marry Elizabeth Winstead tarafından canlandırılırken Black Canary’ye Jurnee Smollett-Bell, Renee Montoya’ya ise Roise Perez can verecek. Sinemanın takımında ayrıyeten ünlü oyuncu Ewan McGregor ve komedyen Ali Wong da yer alacak.

Peki sizin sinemanın bu kısa fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu sinema hem gişe hem de seyirci tatmini bakımından başarılı olabilecek mi? Fikirlerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu