Haziran ayında Netflix’te neler var? (2019)

Netflix, Haziran’da hit bilim kurgu dizisi “Black Mirror”ın dönüşüne konut sahipliği yapacak.

Haziran ayında Netflix’te neler var? (2019)

Dizinin üç kısımdan oluşan yeni dönemi 5 Haziran’da izleyici karşısına çıkacak. Dizi seçkisinin öne çıkan öbür üretimleri Almanya Netflix’in imzasını taşıyan tanınan gizem dizisi “Dark” ve finale hazırlanan Marvel uyarlaması “Jessica Jones” olacak.

Film tarafının en dikkat çeken içeriği başrollerde Jennifer Aniston ve Adam Sandler’ı buluşturan “Murder Mystery”. Romantik güldürü cinsindeki sinema, evliliklerini canlandırmak için tatile çıkmayı planlayan bir çiftin başından maceraları takip ediyor.

Haziran ayı biraz gösteri oldu ???? #HazirandaNetflixte pic.twitter.com/KIpihcYoHq

— Netflix Türkiye (@netflixturkiye) 27 Mayıs 2019

Haziran’ın en büyük sürprizi ise son günlerde toplumsal medyada da gündem yaratan Harry Potter serisi olacak. Ünlü serinin tüm filmleri 1 Haziran itibarıyla Netflix’te izleyici karşısına çıkacak.

Bakalım Netflix bilhassa Black Mirror dizisinin yeni dönemi ile nasıl bir kitleyi ekran başına kitleyecek? Bilhassa kült seri Harry Potter’ın da platforma eklenmesi ile kullanıcılar Haziran ayını pek boş geçirmeyecek üzere duruyor. 

Peki ya siz Netflix’in Haziran ayı içeriklerini nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Başa dön tuşu