Netflix’in Popüler Dizisi “1899” İptal Edildi

İlk olarak 2017 yılında yayınlanan Dark dizisinin imalcileri Baran bo Odar ve Jantje Friese, 1899 dizisinden de epeyce umutluydu. İzleyicilerde büyük bir merak uyandıran dizi, Kasım ayında izleyici ile buluştu. Birçok kişi tarafından beğenilen 1899 dizisi ile ilgili ise yeni bir gelişme yaşandı.

17 Kasım’da birinci dönemi ile Netflix’te yayınlanan gizem dolu kıssanın imalcileri, Instagram hesaplarından yaptıkları açıklamada dizinin yeni dönemlerinin gelmeyeceğini duyurdu. 

1899 imalcileri, veda haberini Instagram’dan duyurdu

Netflix’in Dark dizisinin de ardındaki isimler olan ortak üretimciler Baran bo Odar ve Jantje Friese’ın Instagram hesabından yaptıkları açıklama şu formda;

()

“1899’un yenilenmeyeceğini üzülerek söylemek zorundayız. Bu inanılmaz seyahati Dark’ta yaptığımız üzere 2. ve 3. dönemle bitirmeyi çok isterdik. Lakin bazen işler planladığınız üzere gitmez.

Hayat bu türlü bir şey. Bunun milyonlarca hayranımızı hayal kırıklığına uğratacağını biliyoruz. Lakin bu olağanüstü maceranın bir kesimi olduğunuz için size tüm kalbimizle teşekkür etmek istiyoruz. Sizi seviyoruz. Asla unutmayın.” 

Başa dön tuşu