Hızlı ve Öfkeli Senaristleri Keanu Reeves ile Görüştü

Hızlı ve Öfkeli serisi şu ana kadar 5,8 milyar dolar kazandı. Bir seri para kazandırıyorsa ve kazandırdığı para, başka beklenen sinemalardan daha fazlaysa o seriyle ilgili çekilecek bir sinema kesinlikle bulunuyor. Süratli ve Öfkeli serisinden türeyen Hobbs & Shaw’un da 758 milyon dolar gişe yapması, serinin daha uzun müddet bitmeyeceğinin göstergesi. 

Bu seri de öteki tüm aksiyon serileri üzere yıldızların gücünden epey faydalanıyor. Süratli ve Öfkeli’yi farklı kılan ise karakterlerin daima yenilenmesi ve bu değişimin doğal biçimde yapılması. 

Reeves, Süratli ve Öfkeli cihanına mi katılıyor?

Seriye katılması gündeme gelen son isim ise en son John Wick ile gördüğümüz Keanu Reeves olacak. Reeves için en uygun rol şu anda, daha evvel de isminin söylentilerine karıştığı Eteon isimli terörist tertip önderi rolü üzere görünüyor. Daha evvel de Reeves bu rol için düşünülmüştü. Anlaşılamayınca Eteon karakteri yalnızca bir ses olarak yansıtılmıştı. Böylelikle, Dwayne Johnson’ın da dediği üzere Eteon için kapı açık bırakılmıştı. 

Screen Rant’e açıklama yapan Hobbs & Shaw sinemasının senaristlerinden Morgan, Reeves’in seriye dahil olması konusunda görüşmelerin sürdüğünü söyledi. Reeves ile oturup konuştuklarını söyleyen Morgan, aktörü Fast cihanında görmeyi çok uzun vakittir istediğini söyledi. Senarist, bu durumun en büyük isteklerinden biri olduğunu söylerken doğru şeyleri yapmak istemelerinin ve vakit uyuşmazlıklarının Reeves’in bu kozmosa katılmasını engellediğini söyledi. 

Reeves, Hollywood'un en çok aranan aktörlerinden

Reeves son periyotta epey tanınan bir aktör. Yıldız oyuncuyu John Wick 4 ve Matrix 4 sinemalarında de göreceğiz. Ayrıyeten Bill & Ted Face the Music sineması geliyor. John Wick serisiyle birlikte tekrar aksiyon sinemalarının aranan yüzü haline gelen Reeves, internetin de adeta taçsız hükümdarı ve internette kendisine yönelik çok büyük bir sevgi var. 

Reeves şu anda Süratli ve Öfkeli serisine hiç dahil olmasa da bir şey kaybetmez. Süratli ve Öfkeli serisinin de yeni bir yıldıza pek de muhtaçlığı yok. Yeniden de iki tarafın da bir iştirak için niyeti var. Geleceğin ne getireceğini ise daima bir arada göreceğiz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu