Kevin Feige, Star Wars Geliştirecek

Walt Disney Studios’un eşbaşkanı ve baş yaratıcısı olan Alan Horn, The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda, The Rise of Skywalker sinemasının akabinde gelecek Star Wars sinemasının Kevin Feige’e teslim edileceğini söyledi. 

Alan Horn, The Rise of Skywalker ile birlikte Star Wars cihanında bir devrin sona erdiğini, yeni bir Star Wars öyküsünün başlayacağını duyurdu. Horn, yeni Star Wars sinemasının ne hakkında olacağı ile ilgili ise bir açıklama yapmadı.

Yeni Star Wars sinemasının geliştirilmesinin Kevin Feige teslim edilmesi, Feige’in gelecekte Lucasfilm’de diğer roller alacağı manasına gelmiyor. Lakin Kevin Feige yeni Star Wars sineması için şimdiden çalışmalara başladı. The Hollywood Reporter’a nazaran Feige, yeni bir Star Wars sineması için ismi açıklanmayan kıymetli bir yıldız ile şimdiden muahede sağladı. 

Daha evvelki Star Wars sinemalarının imalcisi olan Kathleen Kennedy’nin Lucasfilm’le olan mukavelesinin sona ermesinin akabinde, Kevin Feige’in bu vazifesi üstleneceği hakkında birçok söylenti vardı. Disney’den yapılan son açıklama ile birlikte söylentiler gerçeğe dönüşmüş durumda. 

Kevin Feige, Marvel sinemalarının büyük muvaffakiyetinin ardında bulunan bir isim. Feige, tıpkı vakitte sıkı bir Star Wars hayranı. Uzun müddettir verdiği röportajlarda Star War hayranlığını lisana getiren Kevin Feige, Infinity Saga’nın Star Wars’tan ilham aldığını, Marvel’ın 10 yıl logosunun Star Wars’tan özenilerek yapıldığını bile söyledi. 

Yeni Star Wars sineması olan The Rise of Skywalker, daha vizyona girmeden hayranlar tarafından taşa tutuldu. Artık gözler Kevin Feige’in başında olacağı yeni Star Wars sinemasına çevrildi. Lakin Feige’in ardında olacağı Star Wars sineması ile ilgili rastgele bir bilgi ortaya çıkmış değil. 

Başa dön tuşu