La Casa De Papel final sezonunun ilk 15 dakikası yayınlandı!

Netflix’in en sevilen dizilerin La Casa De Papel hayranlarına veda edecek. Son dönemiyle 3 Eylül’de sevenleriyle buluşacak olan dizi için 15 dakika imajları geldi bile. Tüm dünyada önemli bir hayran kitlesine sahip dizi son dönemiyle da hayal kırıklığı yaratmayacak diyebiliriz.

Soygun temalı dizi beşinci ve son dönemiyle ekranlara dönecek. Son döneminin ikişer kısımlara ayrılarak yayınlanacağı daha evvelce duyurulmuştu. Kısa klibe bakılırsa bu dönem profesörün başı beladan kurtulmayacak.

La Casa De Papel’in yeni dönemi geliyor

Alex Pina tarafından yaratılan İspanya üretimi dizi soygun ve hata temalarıyla ülkemizde de çok sevildi. Dizi, Profesör lideriğindeki bir takımın İspanya Kraliyet Darphanesi’ni ve İspanya Merkez Bankası’nı soymasını mevzu ediniyor.

Final döneminden yayınlanan birinci 15 dakikalık manzara de şimdiden hayranların ilgi odağı oldu. Birinci 15 dakika imajlar, Alicia Sierra’nın Profesör’ü bağlaması ve kurşun sıkması ile son buluyor. Her şeyin yaşanabileceği son dönemde bir çok farklı mevt de görmemiz olası. Tüm dünyada izleyicileri heyecanla ekrana kitleyen dizi son dönemiyle da tesirli bir final yapacaktır. Dizi meşhur flashbkack sahnelerine son dönemde da sahip olacak. 15 dakikalık imgelerde de flashback sahneleri mevcut.

La Casa De Papel son dönemiyle Netflix’te yayınlanmaya başlayacak. Siz son dönem hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu