La Casa De Papel’in Yeni Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’te yayınlanan ve ülkemizde epeyce tanınan olan İspanya üretimi La Casa De Papel’in üçüncü dönemi bu sene temmuz ayında yayınlandı. Pekala dizinin hayranlarının dört gözle beklediği dördüncü dönemi ne vakit yayınlanacak? Netflix, rastgele bir resmi açıklama yaptı mı?

Yeni dönemin başlama tarihi

La Casa De Papel’in üçüncü dönemi bu sene 19 Temmuz’da yayınlanmıştı. Dönemin çekim evresi ise geçtiğimiz yılın sonbahar aylarında başlamıştı. Şu an rastgele bir tarih belirten resmi açıklama gelmedi fakat dizinin dördüncü döneminin 2020’nin yaz aylarından evvel yayınlanabileceği kestirim ediliyor.

Yeni dönemde yeni karakterler olacak mı?

Bu İspanyol dizisinin ilgi çeken noktalarından bir tanesi de hiç elbet ki içerisinde barındırdığı karakterler, daha doğrusu karakterlerin isimleri olmuştu. Karakter isimlerinin dünya kentlerinden seçildiği dizide Tokyo, Berlin, Nairobi, Rio, Denver, Helsinki üzere karakter isimlendirmeleri tercih edilmişti.

Dizinin ülkemizde hayli sevilmesi, dizi oyuncularının Türkiye’yle ilgili çeşitli görüntüler paylaşması dizinin üçüncü döneminde Türkiye’den bir kentle isimlendirilecek bir karakterin olacağıyla ilgili dedikodulara yol açmıştı. Hatta İstanbul olarak isimlendirilecek olan bu karakterin Nesrin Cavadzade tarafından canlandırılacağı sav edilmişti. Fakat dizinin üçüncü döneminde bu gerçekleşmedi.

Peki dizinin dördüncü döneminde yeni karakterler yer alacak mı? Son dönemde diziye yeni karakterler katılmıştı fakat şu an için üretimci gruptan yeni karakterlerle ilgili rastgele bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu