Lost Dizisinin Belgeseli Geliyor!

Türkiye’deki birçok insanın izlediği ilk yabancı dizi olan Lost’un belgeseli çekileceği duyuruldu.

Dünyanın ilk büyük prodüksiyonlu ve bütçeli dizisi olan, televizyon dizileri sektörünün gidişatına yön veren efsane dizi Lost, ekranlara bundan 13 yıl önce veda etmişti. O günden bugüne bu dizi hala popülaritesini enteresan bir şekilde koruyor.

Dizinin bu denli popüler olmasının sebebini, nasıl çekildiğini ve o dönem hayranların bu dizi hakkında neler konuştuğunu anlatan bir belgesel geliyor.

Belgesel, Lost dizisinin nasıl çekildiğini, nasıl tüm dünyada popüler, kült bir dizi haline geldiğini anlatacak

Lost dizisinin günümüze kadar ulaşan popülaritesinin kaynağını, dizinin çekim aşamasını ve dizi 6 sezon boyunca yayındayken hayranların tartışmalarını ve teorilerini ortaya koyacak olan belgeselin adı ‘Getting LOST’ (‘Kaybolmak’ ve ‘Lost’u anlamak’ arasında bir kelime oyunu yapmışlar) olacak.

Şu an için henüz Getting LOST belgeselinin ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi verilmedi ancak belgeselin yönetmenliğini, The Last Blockbuster’ın da başında olan Taylor Morden’in üstleneceği öğrenildi. Yapımcılığını ise Ralph d’Apel üstlenecek.

Sonradan Çok Bozsa da Bir Nesle Yabancı Dizileri Sevdiren ‘Lost’ Hakkında 14 İlginç Detay

Oceanic firmasının 815 numaralı uçuşundaki uçağın bir adaya düşmesinin ve hayatta kalmasının ardından yaşananları anlatan Lost, birçok insan tarafından yanlış anlaşılan bir sona sahipti. Bu belgeselin dizinin sonunu günümüzde dizinin hayranlarına son kez ve tam olarak açıklaması bekleniyor.

Kaynak :
https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/lost-documentary-getting-lost-release-date-b2297327.html?utm_content=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR06PwFLiD2Jlsd-1-bCAhqKpUzfIPPPFO6ilI23qRWXf1ikFFDn6ukaplk#Echobox=167837

Başa dön tuşu