Marvel’ın 5. Aşaması, 4. Aşamadan da Büyük Etki Yaratabilir

Marvel, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen San Diego Comic-Con etkinliğinde gelecek 2 yıl için sinema takvimini duyurdu. Marvel’ın önümüzdeki sinemaları ‘4. Aşama’ başlığı altında seyirciye ulaşacak. Bunun içerisinde Natalie Portman’ın bayan Thor’u canlandıracağı Thor: Love and Thunder, Disney+ dizisi Loki ve beklenmedik bir biçimde Blade yer alıyor.

Marvel’ın seyirciye sunabileceği çok daha fazla içeriği mevcut ve 4. etaptan sonraki sinemalar, çok daha büyük bir tesir yaratabilir. James Gunn, Suicide Squad’ı bitirir bitirmez Guardians of the Galaxy 3’ün başına geçecek. Ryan Coogler da Black Panther’in devam sinemasıyla gelecek.

Marvel’ın işvereni Kevin Feige, Comic-Con lansmanı sırasında bir Captain Marvel devam sinemasının geleceğini de açıkladı. Feige, ayrıyeten Blade’in 4. kademenin bir modülü olmadığını da belirtti. Ortada bir de X-Men ve Fantastik Dörtlü konusu var. Bu iki başlık da 4. basamakta yer almayacak lakin Feige, ilerleyen vakitlerde bunların da beyaz perdeye geleceğini duyurdu.

Yani Marvel gümbür gümbür geliyor desek abartmış olmayız. Marvel sinemalarının hayranıysanız 2019 ve 2024 yılları ortası Marvel’ın periyodu olacak, o yüzden Marvel evreninden her an haberdar olmak için Webtekno’yu takipte kalmayı unutmayın 🙂

Başa dön tuşu