Mr. Robot’un Final Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

Mr. Robot izlerken, birçok vakit anlaması güç ve baş karıştırıcı sahnelerle karşılaşıyoruz. Bir siber güvenlik mühendisini bahis alan dizi, üç dönem da seyirciyi şaşırtmayı başardı. Artık ise 4. dönem ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Mr. Robot dizisinin merakla beklenen final sezonundan 'Silver Bells are Ringing' isminde yeni bir fragman yayınlandı. Görüntü, epeyce sanatsal gözüküyor.

İşte 4. dönem fragmanı:

Fragmanın art fonunda Noel müziği olan 'Silver Bells' duyulurken, Noel'e ait sahneler de görülüyor. Dizinin imalcisi olan Sam Esmail, Nisan ayında New York'taki Tribeca Sinema Festivali’nde katıldığı bir söyleşide, dizinin final dönemini İngiliz dizilerindeki yılbaşı özel kısımlarına benzetmişti. Mr. Robot’un son döneminin da uzun bir yılbaşı özel kısmı üzere olacağını söylemişti.

Mr.Robot, Sam Esmail tarafından kaleme alınmış ruhsal gerilim-dram cinsinde bir televizyon dizisi. Dizi, USA Network tarafından 24 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmaya başlamıştı. 6 Ekim'de ekranlara dönecek olan Mr. Robot, Elliott'un zihnindekilerle izleyici daima karşıt köşeye düşürmeyi başarıyor. Final dönemi olacak 6. dönemi da merakla bekliyoruz.

Başa dön tuşu