Mutlaka izlemeniz gereken en iyi 10 gerilim filmi

Eğer tansiyon sinemalarına ilgi duyuyorsanız en hakikat yerdesiniz. İşte kesinlikle izlemeniz gereken en yeterli 10 tansiyon filmi!

Malum koronavirüs hadiseleri bir epey artmış durumda ve de ikinci bir genelgeye kadar hafta sonlarını konutlarımızda geçirmek durumundayız. Konutta yapılacak olan aktivitelerin en başında ise hiç elbet ki hoş bir sinema izlemek geliyor. Böylelikle vakit su üzere akıp geçiyor ve sinema kültürümüzü de bir adım daha ilerletmiş oluyoruz. Bu günkü hususumuz ise tansiyon cinsinde olan en yeterli sinemalar olacak. Sizler için en müstesna üretimleri bir ortaya getirdiğimizden emin olabilirsiniz. Ayrıyeten sinema seçimi yaparken yakın tarihe ilişkin olmasına da ihtimam gösterdiğimizi belirtmekte yarar var.

La Piel Que Habito

2011 yılında gösterime giren sinema, kızına tecavüz eden adamlardan intikam almaya çalışan bir plastik cerrahın kıssasını ele alıyor.

Die Welle

Karizmatik bir öğretmen olan Rainer Wenger, Otokrasi dersine girmek durumunda kalır. Wenger vakitle kendisini başkan ilan eder ve sınıfı tek tip insanların olduğu bir küme haline getirir.

Get Out

Sevgilisinin ailesi ile tanışmaya giden Chris bir süre sonra malikanede kalmakta olan siyahi bireylerin kaybolduğunu fark eder. Kendisine yapılan ihtar ise iş işten geçmeden meskeni terk etmesi gerektiğidir.

Başa dön tuşu