Netflix, ’13 Reasons Why’ın Son Fragmanını Yayınladı

İlk defa 2017 yılında yayınlanarak seyircilerin çok önemli bir ilgisini kazanan “13 Reasons Why” ya da Türkçe ismiyle “Ölmek İçin 13 Neden” dizisinin 3. dönemi 23 Ağustos'ta yayınlanacak. Dizinin yeni dönemiyle ilgili meraklı bekleyiş sürerken Netflix artık, yeni dönemle ilgili son fragmanı yayınladı.

Netflix'in dizinin yeni dönemine kısa bir müddet kala yayınladığı bu fragman, zati merakla beklenen dizi için heyecanı biraz daha artırmış durumda. Yayınlanan fragman, dizinin üçüncü dönemiyle ilgili ufak ayrıntılar içeriyor.

  • Not: Haberimizin bu kısmından sonra paylaşılacak olan bilgiler, diziyi daha evvel izlememiş yahut şu sıralarda izlemeye devam eden bireyler için “spoiler” içermektedir.

Diziyi bir solukta izleyen takipçilerimizin hatırlayacağı üzere dizinin ikinci döneminde dizinin tanınan isimlerinden Bryce Barry Walker bir cinayete kurban gitmişti. Dizinin üçüncü döneminde da bu cinayet irdelenecek ve Walker'ı kimin ve neden öldürdüğü sorularına karşılık aranacak. 

Dizinin yayınlanan fragmanında oklar yalnızca bir öğrenciye yöneltilmiş durumda. Fakat katilin kim olduğunu bu fragmandan söylemek elbette mümkün değil. 

İşte 13 Reasons Why için yayınlanan son fragman:

Netflix'in sevilen dizilerinden bir tanesi olan 13 Reasons Why'ın 3. dönemi 23 Ağustos'ta yayınlanacak. Bu dönemden sonraysa yalnızca bir dönem daha çekilecek ve dizi dördüncü dönemle final yapacak.

Başa dön tuşu