Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar

Hem dünya genelinde hem de ülkemizde son yılların en tanınan dizi ve sinema platformlarından birisi olmayı başaran Netflix'in 140 milyondan fazla abonesi var. Bu önemli muvaffakiyetin altında ise bazı sebepler yatıyor. Yüksek çözünürlük, kaliteli üretimler ve müşterilerinin kendine en uygun olan paketi seçerek fahiş fiyatlar ödememesi, bu sebeplerin başında geliyor. Lakin bu sabah Netflix'in abonelik fiyatlarında ufak değişiklikler yapıldı. Dilerseniz lafı uzatmadan Netflix'in yeni abonelik fiyatlarına bakalım.

İlk ay fiyatsız kampanyasını sürdürmeye devam eden Netflix, Temel ve Standart paketlerin fiyatları de dahil olmak üzere 2'şer TL'lik artırım yaptı. 4 farklı kullanıcının birebir anda etkin olabildiği ve Ultra HD ekran çözünürlüğünün kullanılabildiği Özel paketin fiyatı ise 39.99 TL'den 41.99 TL'ye yükseldi. Mevcut müşterilerin kendi planlarında ise rastgele bir fiyat güncellemesi şimdilik görünmüyor.

Konuyla ilgili olarak bir de açıklama yapan Netflix, nitelikli dizi ve sinema yapmak için çalıştıklarını belirterek bu üretimleri oluşturmak için çok sayıda toplulukla birlikte çalıştıklarını, bu çalışmaların önemli maliyetlerinin olduğunu ve bu maliyetleri karşılamak için vakit zaman fiyatlandırmalarında güncelleme yaptıklarını söz etti. 

Yeni abonelik fiyatları bugün prestijiyle geçerli olacak.

Başa dön tuşu