Netflix, Ağustos’ta Yayınlayacağı Dizi ve Filmleri Duyurdu

Netflix Türkiye, Ağustos ayı için olağanüstü üretimlerle geliyor. Netflix Türkiye, Ağustos ayı için yayınlayanacak dizi ve sinemalarının listesini bir görüntü ile Youtube üzerinden duyurdu. Bizler de sizlere önümüzdeki ay Netflix'e gelecek sinema ve dizileri listeledik.

Ağustos'ta Netflix'e Gelecek Sinema ve Diziler:

Çelik Adam (1 Ağustos)

Hikâyesini David S. Goyer'in yazdığı, başrollerinde Henry Cavill, Amy Adams ve Michael Shannon’un bulunduğu 2013 ABD imali muhteşem kahraman sinemasında, DC Comics karakteri olan Superman’in kökeni ve nereden geldiği üzere detaylara yer verilmiştir.

Wonder Woman (1 Ağustos)

“Bir savaşçı prenses, dış dünyadaki yıkıcı bir savaşa son verme umuduyla, korunaklı adasının nispeten inançlı ortamını terk eder.”

2017 üretimi Amerikan muhteşem kahraman sineması Wonder Woman, DC kozmosunun en tezli karakterlerinden biri olarak karşımıza çıkmıştı.

Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi (1 Ağustos)

Tüm vakitlerin efsane üçlemesi Netflix'te sevenleriyle buluşacak.

“Sauron’un Yüzüğü’nü yok etmek için Hobbitlerin huzur dolu köyünden ayrılan Frodo Baggins, Mordor’un karanlık uçurumlarına kadar uzanan tehlikeli bir seyahate atılır.”

Derry Girls: 2. Dönem (2 Ağustos)

Gençlik dizisi olan Derry Girls’de: “1990’larda Kuzey İrlanda’da yaşanan siyasi çatışmaların ortasında, beş lise öğrencisi üniversal ergenlik sıkıntılarıyla başa çıkmaya çalışıyor.”

The Sinner: Julian (2 Ağustos)

“Genç bir anne, bir yabancıyı nedensizce bıçaklar. Durumu anlamak isteyen dedektif, bayanın kayıp anılarındaki gizemi çözmeye çalışır.”

Thor: Ragnarok

Üçüncü Thor sineması olan Thor: Ragnarok 2017 tarihinde izleyicisiyle buluşmuş ve 857 milyon dolar gişe yapmıştı.

Glow: 3. Dönem (9 Ağustos)

Orange is the New Black grubu tarafından yapılan güldürü dizisi. 

“1980’lerde Los Angeles’ta yaşayan bir küme uyumsuz bayan, kendilerini Güreşin Özel Bayanları olarak baştan yaratır.”

Las Chicas Del Cable: 4. Dönem (9 Ağustos)

Cable Girls, Netflix imali bir İspanyol devri drama dizisidir.

“1920’lerde Madrid’de, Ulusal Telefon Kurumunda çalışan dört bayan; aşk, arkadaşlık ve çağdaş ofis hayatıyla uğraşırken bağlantı ihtilaline de birinci elden şahit olur.”

Mindhunter: 2. Dönem (16 Ağustos)

13 Ekim 2017’de Netflix’te yayın hayatına başlayan bir Amerikan kabahat ve drama dizisi.

1970’lerin sonunda iki FBI Casusu, cinayet psikolojisini araştırarak ve büsbütün gerçek canilerle telaş verici bir yakınlık kurarak kabahat biliminde yeni ufuklar açar.”

Soysuzlar Çetesi (16 Ağustos)

Quentin Tarantino’nun yazdığı ve yönettiği, başrolünde Brad Pitt’in bulunduğu 2009 imali sinema.

“İşgal altındaki Paris’te Yahudi bir sinema sahibi, bir Nazi galasına konut sahipliği yapmaya zorlanır. Bir küme Amerikalı asker, burada bir hesaplaşma planlamaktadır.”

The Incredible Hulk (16 Ağustos)

2008 üretimi, Louis Leterrier'ın yönettiği, başrollerinde Edward Norton, Liv Tyler, William Hurt ve Tim Roth'un oynadığı, ikinci devir Marvel Sinematik Kozmosu süperkahraman sinemasıdır.

“Ters giden bir deneyin akabinde Dr. Bruce Banner, her sonlandığında iri kıyım yeşil bir canavara dönüşmeye başlayınca ordunun gayesi haline gelir.”

Queen Of The South: 3. Dönem (20 Ağustos)

“Sevgilisini öldüren kartel için çalışmaya zorlanan Teresa, hayatta kalabilmek için kentteki tecrübelerine, sadık bir dostuna ve gizemli bir deftere güvenmek zorundadır.”

Workin’ Moms: 3. Dönem (29 Ağustos)

“Doğum müsaadesi sona erdi. Artık işe geri dönme vakti. Bu dört anne; çocukları, işverenleri, aşk hayatları ve günümüz Torontosu’nun yaşantısıyla başa çıkmaya çalışıyordur.”

Siyah Kristal: Direniş Çağı (30 Ağustos)

Film, 1982’de çıkan Siyah Kristal sinemasının öncesini bahis alacak.

“Fantastik klasiğin öncesini anlatan bu devam sinemasında, vahim bir sırrı keşfeden üç genç Gelfling, acımasız İmparator’a karşı bir isyanın fitilini ateşler.”

Netflix, bu ay daha çok kültleşmiş sinemalara yer vermiş üzere görünüyor. Bu ay, fantastik ve süperkahraman sinemalarına doyacakmışız üzere duruyor.

Başa dön tuşu