Netflix Dizisi Kübra’dan İlk Uzun Fragman Geldi

Netflix, yeni Türk dizisi Kübra için ilk uzun fragmanını paylaştı. Paylaşılan video, diziyle ilgili bazı ipuçları veriyor.

Netflix, bir süredir üzerinde çalıştığı yeni Türk dizisi “Kübra” için yeni bir video yayımladı. Şirketin resmî YouTube kanalından servis edilen video, dizinin ilk uzun fragmanı olarak kayıtlara geçti ve diziden neler bekleyebileceğimizi ortaya koyuyor.

Peki Kübra’nın konusu ne? Hangi oyuncular yer alıyor? Gelin hep birlikte yaklaşmakta olan yeni Netflix dizisi ile ilgili tüm açıklamalara yakından bakalım.

Kübra fragmanı:

Kübra konusu:

Netflix Kübra

Kübra dizisi, Gökhan isimli bir karakterin başına gelen olayları anlatıyor. Çevresinde sevilen bir isim olarak bilinen Gökhan, katıldığı bir arkadaşlık grubunda, Kübra isimli bir kullanıcıdan gizemli mesajlar almaya başlar. Gelecekten geliyor gibi görünen mesajlar, Gökhan’a hem takipçi hem de düşman kazandıracaktır.

Kübra oyuncu kadrosu:

Dizinin başrol oyuncusu, sevilen isimlerden Çağatay Ulusoy. Ayrıca Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Erdem Şenocak gibi isimler de Kübra’da yer alıyor.

Kübra yayım tarihi:

Kübra için paylaşılan ilk video, dizinin yayım tarihinin 18 Ocak olduğunu gözler önüne sermişti.

Başa dön tuşu