The Creator Filminden İlk Fragman Geldi [Video]

20th Century Studios tarafından 29 Eylül’de yayınlanacak olan The Creator filmi, yapay zeka ile insan ırkı arasındaki savaşı konu ediniyor. Başrollerinde John David Washington ve Gemma Chan’in bulunduğu filmden ilk fragman yayınlandı.

Yapay zekâ kullanılarak oluşturulan programlar son dönemin en popüler konularından biri. Özellikle yapay zekanın geleceği hakkında pek çok tartışma birbiri ardına sürüyor. İşte The Creator filmi, yapay zekâ ile insan ırkı arasında gelecekte ortaya çıkabilecek bir savaşa odaklanıyor. 

Yapay zekânın geleceği hakkındaki tartışmalar süredursun, bu konu daha şimdiden filmlere konu olmaya başladı bile. İnsan ırkı ile yapay zekânın savaşını anlatan The Creator filminin ilk fragmanı yayınlandı. Filmin yönetmen koltuğunda Star Wars Rogue One’dan tanıdığımız Gareth Edwards oturuyor. 

Film, 29 Eylül’de vizyona girecek

Gareth Edwards’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği bilim kurgu aksiyon-drama filmi The Creator, 29 Eylül tarihinde vizyona girecek. Filmin başrollerinde John David Washington, Gemma Chan, Ralph Ineson, Allison Janney ve Ken Watanabe yer alıyor.

Film, insan ırkı ile yapay zekâ güçleri arasında gelecekte yaşanacak bir savaşı anlatıyor. Filmde, bu savaşın ortasında karısının kaybolmasının yasını tutan eski bir özel kuvvetler ajanı olan Joshua’nın (John David Washington), savaşı ve insanlığı sona erdirme gücüne sahip gizemli bir silah geliştiren gelişmiş yapay zekânın ele geçirilmesi zor mimarı Yaratıcı’yı avlamak ve öldürmek için görevlendirilmesinin hikayesini izleyeceğiz.

The Creator filmi fragmanı için:

Başa dön tuşu