Netflix Filmi Leave the World Behind’dan Fragman Geldi

Netflix’in çok beklenen gerilim filmi Leave the World Behind’dan ilk tam fragman geldi. Aralıkta yayınlanacak film, yıldızlar geçidi gibi bir kadroya sahip.

Sürekli yeni yapımlarla karşımıza çıkan Netflix, bugün de “Leave the World Behind” isimli yeni filminin ilk tam fragmanını paylaştı. Post apokaliptik türündeki film, hem konusu hem de kadrosuyla abonelerin dikkatini çekecek.

Leave the World Behind’ın yönetmenliğini 2019’da biten popüler dizi Mr. Robot’un yaratıcısı Sam Esmail üstleniyor. Esmail, aynı zamanda senaryoyu da kaleme alıyor. Filmin, Rumaan Alam’ın aynı isimli kitabından uyarlandığını belirtelim.

Leave the World Behind fragmanı:

Leave the World Behind konusu ve oyuncu kadrosu:

Gerilim ve kıyamet sonrası türlerini sevenleri mutlu edecek yapım, hafta sonu için lüks bir ev kiralayan bir ailenin yaşadıklarını konu edinecek. Bu ailenin tatili, gizemli bir siber saldırının yaşandığını söyleyen ve evin sahibi olduğunu iddia eden iki yabancının bir gece ansızın eve gelmesiyle altüst oluyor.

Leave the World Behind’ın en çok dikkat çeken kısmı oyuncu kadrosu. Filmde, Julia Roberts, Ethan Hawke, Mahershala Ali, Kevin Bacon ve Myha’la Herrold gibi birbirinden başarılı isimler göreceğiz.

Leave the World Behind çıkış tarihi

Leave the World Behind, 8 Aralık 2023 tarihinde Netflix üzerinden bekleyenleriyle buluşacak.

Leave the World Behind’ın daha önce yayınlanan tanıtım fragmanı

Görevimiz: Tehlike 8, 2025 Yılına Ertelendi

Başa dön tuşu