Netflix Karakomik Filmler 2 bombasını patlattı!

Herkesin bildiği üzere bugün de muhakkak bir saate kadar konutta kalmak durumundayız. Çünkü YKS imtihanından dolayı alınan tedbirler çerçevesinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor ve bu kısıtlama saat 15.00’a kadar sürecek. Şayet meskende keyifli vakit geçirmek istiyorsanız mısırları hazırlayın! Çünkü Netflix hoş bir sürpriz yaptı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz‘ın Karakomik Sinemalar 2 isimli üretimini sinema severlere sundu. Aslında bu Haziran ayı içerikleri ortasında planlanmış bir durumdu fakat sinemanın yayınlanması Haziran içeriklerini bilmeyenler açısında hoş bir sürpriz oldu.

Netflix Karakomik Sinemalar 2 bombasını patlattı!

Karakomik Sinemalar 2 de birinci üretim üzere iki farklı sinemadan oluşuyor. İzleyiciler için sunulan bu iki farklı sinema birer saatlik ve vakit geçirmek ismine adeta biçilmiş kaftan niteliğinde. Birinci sinema olan “Deli” en büyük hayali sevdiği kızın karşısında oturmak olan bir taksicinin gece mesaisinde başına gelen olayları mevzu alırken “Emanet” yetenek müsabakalarına katılarak ünlü olmanın peşindeki bir dansçının kıssasına ağırlaşıyor. 

“Deli” olarak isimlendirilen birinci sinema 54 dakika sürüyor. Cem Yılmaz‘ın burada biraz daha dramatik bir temayı işlediğini net bir halde söyleyebiliriz. “Emanet” ismi verilen ikinci sinemanın ise başkasına oranla daha cümbüş odaklı olduğunu söz edebiliriz. İkinci sinemanın mühleti ise 1 saat 2 dakika. Cem Yılmaz‘ın bilhassa son devirlerde farklı projelerin peşinde olduğu bilinen bir gerçek ve bu projesi de alışılagelmişin dışında oldu.  Keyifli seyirler dileriz!

Yatırımcıları varlıklı eden pay senedi

Başa dön tuşu