Netflix Türkiye’de bu ay neler var? (Ekim 2019)

Dijital görüntü platformu Netflix, Ekim ayı için gösterime sunacağı dizi ve sinemaların ismini açıkladı. Platform Ekim ayında da kimi dizilerin yeni dönemini gösterime sokarken, platformunda birçok yeni sinemaya de yer veriyor. Dilerseniz evvel Netflix Yepyeni dizilerini inceleyelim.

İşte Netflix Orjinal Dizileri;

Peaky Blinders: 5. Sezon  (04/10/2019)

1919 yılında İngiltere, Birmingham’daki bir hata çetesinin başında ne değerine olursa olsun yükselmeyi başına koymuş, acımasız mafya babası Tommy Shelby vardır. Shelbyler 1929’da borsanın çöküşünün yol açtığı problemlerle uğraşırken Tommy, gücünü tehdit eden genç aile üyeleri ve faşistlerle karşı karşıya gelir.

La casa de las flores: 2. Dönem (18/10/2019)

Bu kara güldürüde, güçlü ve varlıklı bir bayan, ailesinin kirli sırlarının kocasının metresi tarafından ifşa edilmesinin akabinde harika aile imajını muhafazaya çabalıyor. Bir kaybın yasını tutan de la Mora ailesi; satılan şirketlerini geri almaya çalışıyor, intikam planları yapıyor ve romantik çıkmazlara giriyor.

Living with Yourself (18/10/2019)

Hayatı boyunca, aşk dahil olmak üzere birçok şeyde hüsrana uğramış bir adam, gizemli bir tedavinin akabinde eski benliğinin kendisinin daha güzel bir versiyonuyla değiştirilmiş olduğunu fark eder. 

Başa dön tuşu