Netflix Türkiye’de bunlar var – Temmuz 2020

Temmuz ayında Netflix Türkiye’de birçok yeni dizi ve sinema yer alıyor. Bu ay birtakım diziler veda ederken, kimi dizilerin yeni dönemleri geliyor. Hakan: Muhafız sevenlerine veda ediyor. Cursed, Exatlon, The Old Guard ve daha fazlası ise Netflix ekranlarına yeni başlangıçlarla geliyor.

Netflix Türkiye’de bunlar var – Temmuz 2020

Hakan: Muhafız 4. dönem ile sevenlerine veda ediyor. Dizide vezir ve Ölümsüzler günümüz İstanbul’una hükmeder. Hakan bir savaşı durdurmak için geçmişe seyahat eder. Zeynep ise güçlü bir dönüşüm geçirir.

Yeni dizi olan Cursed ile Temmuz ayında Netflix Türkiye’ye geliyor. Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, Nimue’in Merlin’i bulmak ve kadim bir kılıcı teslim etmek için paralı asker Arthur ile çıktığı seyahati anlatıyor.

Survivor usulü bir yarış olan Exatlon Challenge ise birinci defa Netflix Türkiye ekranlarına geliyor. Türkiye’nin toplumsal medya fenomenlerini karşı karşıya getiren macera dolu sportif müsabakayı Orkun Işıtmak sunuyor. Kimler parti yapacak, kimler cezaya kalacak?

Veda eden bir öteki dizi ise Las Chicas del Cable. Lidia’nın en büyük rakibi intikam almak için bir esir kampını kullanınca Lidia ve arkadaşları, Franco rejimine karşı gayretlerinde daha da cüretkar hâle gelir.

Yeni küçük dizi ise Stateless platforma gelen yeni bir çalışma.
Sıkıntılı bir bayan, acılı bir mülteci, bir bürokrat ve sıkıntı durumda bir baba.. Bu dört yabancının yolu Avustralya’da göçmenlerin tutulduğu bir gözaltı merkezinde kesişir.

Süper kahramanların maceralarını bahis alan The Umbrella Academy 2. dönem ile Netflix Türkiye’ye geliyor. Üstün güçlere sahip Hargreeves kardeşler, 2. dönem için geri dönüyor.

200$’ı 1500$’a çevirebilirsiniz.Nasıl oldugunu öğrenin.

Başa dön tuşu