Netflix’in Suç Dizisi Criminal’den İlk Fragman Geldi

Netflix, pek çok farklı senaryo ve mevzuda sinema ve dizilere sahip. Ama dev platformda eksik olan bir şey varsa o da polisiye-suç ve drama dizileri diyebiliriz. Netflix, işte tam da bu eksikliği giderecek olan yepisyeni bir imale imza attı ve Netflix’in bu tıp hususları sevenleri ekran başına kitleyecek yeni dizisi Criminal’den birinci fragman yayınlandı.

Sahneleri çoğunlukla polis sorgu odalarında geçecek olan Criminal, toplamda 12 kısımdan oluşacak ve olaylar 4 farklı ülkede geçecek. Bu ülkeler ortasında Fransa, İspanya, Almanya ve İngiltere yer alacak. Pek çok farklı ülkede çekimleri tamamlanan üretimin her bir kısmında eşsiz bir öykü anlatılacak.

Dizi, kadrosunda pek çok tanıdık isme sahip:

Kedi-fare akıl oyunlarına emsal bir olay örgüsüne sahip dizide, İngiltere kısımlarının oyuncuları ortasında David Tennant (Doctor Who), Hayley Atwell (Ajan Carter), Youssef Kerkour (Dracula) Clare-Hope Ashitey (Doctor Foster) üzere ünlü isimler yer alacak.

Criminal’in Fransa temalı kısımlarına baktığımızda ise başrol olarak Jeremie Renier ve Nathalie Baye karşımıza çıkarken Almanya kısmında takıma Peter Kurth ve Christian Berkel isimleri eklenecek. Son ülke olan İspanya kısmında ise Carmen Machi ve Inma Cuesta isimleri performanslarını sergileyecekler.

Criminal'ın yayın tarihi:

Polisiye-suç dizisi Criminal, 20 Eylül 2019’da Netflix ekranlarında olacak.

Başa dön tuşu