Netflix’in Yeni Programında Arabalar Akrobasi Yapacak

Netflix, önümüzdeki ay yeni programlar yayınlayacak. Bu programlardan biri de bir araba gösterisi olacak. Lakin bu gösteri, alışıldık üretimlerden biraz farklı. 

Yeni gösteriyi tanımlarken ‘Hızlı ve Öfkeli’ serisi ile ‘American Ninja Warrior’ın buluşması tabiri kullanılıyor. Temel olarak manyak üzere modifiye edilmiş araçlara binen sokak yarışçıları, pürüzlerle dolu bir platformu en süratli geçen olmak için yarışacak. 

Netflix Hyperdrive isimli bu program hakkında çok bir açıklama yapmadı. Kullanılacak otomobiller, pistlerde yer alacak mahzurlar, yarışçıların kimlikleri üzere hususlarda çok bir açıklama yok. 

Netflix’in resmi sayfasında programın açıklaması olarak “Dünyanın farklı yerlerinden gelen seçkin sokak yarışçıları, gelmiş geçmiş en büyük ve en çetin engelli parkurda süperşarjlı özel imal otomobillerinin hudutlarını zorluyor.” tabiri yer alıyor. 

Yapımın başrolünde ise Ruthledge Wood, Mike hill ve Michael Bisping gözüküyor. Üretimci olarak ise Hollywood’un değerli isimlerinden Charlize Theron’un ismi geçiyor. Aşağıda yer alan görüntü, programın kamera ardı imgelerini içeriyor. Süratli ve Öfkeli düzeyi, gökdelenden gökdelene atlamalı aksiyon beklemiyorsanız bu program epey farklı olacak üzere duruyor. Hyperdrive, 21 Ağustos'ta vizyonda olacak.

Başa dön tuşu