Netflix’te yayınlanacak Made in Türkiye içerikler

Netflix’de yayınlandığı en bomba tesiri yaratacak Türk içerikleri sizler için derledik.

Netflix, 2021 yılında birçok sinema ve diziyi seyirci ile buluşturmaya devam ediyor. Platformda yayınlanan Türk dizi ve sinemaları de hayli beğeni topluyor ve izlenme rekorları kırıyor. Bu haberimizde size yakında yayınlanacak Türk içeriklerden bahsedeceğiz. Şimdi yayına girmeden birinci benim haberim olsun diyorsanız buyurun haberimize.

· Pera Palas’ta Gece Yarısı

Dizi olarak yayına girmesi beklenen üretimin başrolünde Hazal Kaya yer alıyor. Mustafa Kemal Atatürk periyodunda geçen dizinin enteresan bir konusu var. Dizinin başrol karakteri Esra, heyecanlı genç bir gazetecidir. Pera Palas Oteli ile ilgili haber yapmak için otelde kalmaya karar verir ve otel onu hiç iddia edemeyeceği bir vakit dilimine Atatürk’e götürür. 8 kısımdan oluşan bu periyot dizisinin ise ne vakit yayınlanacağı şimdi muhakkak değil lakin Netflix platformunda ekrana geleceği kesin.

· Kin

Yılmaz Erdoğan’ın başrolünde oynadığı üretim sinema olarak karşımıza çıkıyor. Güney Kore imali bir sinemadan uyarlanan içerik Netflix’de yayınlanacak. Film’de Başkomiser Harun’u canlandıran Yılmaz Erdoğan, yayınlanan fragmanı instagram hesabından paylaştı. İçerik 8 Ekim’de izleyici ile buluşacak.

· Erşan Kuneri

Cem Yılmaz imzalı Erşan Kuneri, karşımıza dizi olarak çıkacak. 8 kısımdan oluşacak olan içerik tekrar Netflix’de yayınlanacak. Dizinin birinci dönem çekimlerinin bittiğini açıklayan Cem Yılmaz, yayın tarihi ile ilgili şimdi bir bilgi vermedi.

Başa dön tuşu