OpenAI Başkanından Game of Thrones Göndermeli Açıklama

OpenAI başkanı Greg Brockman, Game of Thrones’un finalinden tiksinenlere özel bir tavsiye verdi. Tavsiyeyi denedik, pek de sonuç alamadık.

ChatGPT ile birlikte tüm dünya çok kısa bir süre içinde yeni bir çağa giriş yaptı. Halen bu teknolojinin öneminin ve potansiyelinin farkında olamayanlar içinse ChatGPT’nin geliştiricisi OpenAI’dan önemli bir örnek açıklama geldi.

OpenAI kurucu ortağı ve başkanı Greg Brockman, 2019 yılında final bölümüyle hayal kırıklığı yaratan Game of Thrones üzerinden bir açıklamada bulundu. Brockman, ChatGPT’nin eğlence sektöründe yaratabileceği etkiyi kendi finalimizi yazdırabileceğimiz örneğiyle anlattı.

Game of Thrones için kendi istediğiniz sonu bile yazdırabilirsiniz:

chatgpt

ChatGPT’yi istekli ve asla uyumayan 6 asistan çalışana benzeten Brockman, eğlence sektörünün yapay zekâ ile gelişebileceğini ifade etti. Brockman, bu açıklamasını Game of Thrones örneğiyle şu şekilde temellendirdi:

“Herkesin aynı diziyi izlediği ve belki de insanların halen Game of Thrones’un son sezonu hakkında kızgın olduğu bugünü düşünelim. Yapay zekâdan farklı bir yöne giden bir son yazmasını istediğinizi, hatta kendinizi ana karakter veya bir şey olarak buraya koyduğunuzu hayal edin.”

Deneyelim mi?

chatgpt
Deneyemedik. Çok koruyucu davranıyor…

ChatGPT’de Fotoğraflarla Sohbet Etmek Mümkün Olacak! Yeni Yapay Zekâ Dil Modeli GPT-4 Kullanıma Sunuldu

Kaynak :
https://www.hollywoodreporter.com/business/digital/chatgpt-game-of-thrones-openai-greg-brockman-1235348099/

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu