Oscar Aday Adayı Hile’nin Yeni Posteri Yayınlandı

Geleneksel medyanın eski popülerliğini yitirmesiyle birlikte ortaya çıkan internet yayıncılığı, günümüzde epeyce kaliteli işler çıkarılan ve ilgi gören bir alan hâline gelmiş durumda. İşte bu alanda ortaya koyulan kıymetli projelerden biri de Hile adlı internet dizisi. Dizi bugüne kadar ismini birçok muvaffakiyetle duyurdu.

Birçok yüksek yapımlı dizide bile görülemeyen bir kaliteye sahip olan dizi; çekimleri, özgünlüğü ve kıssasıyla geçtiğimiz aylarda seyircinin dikkatini çekmişti. YouTube dizisi olarak başlayan Hile, daha sonra farklı kaynaklardan bütçe takviyesi almış ve farklı platformlarda yayınlanmaya başlamıştı.

'Hile' ne anlatıyor?

Bir siber güvenlik firmasında çalışan ve boş vakitlerinde oyun programcılığı yapan Felix isimli başkaraktere, disk içinde gizemli bir yazılımın gönderilmesi ile başlayan öykü; bilim kurgudan aksiyona, dramdan gizeme farklı mevzular işleyerek izleyenleri epey tatmin etmiş durumda.

3. dönem posteri yayınlandı:

()

Miami, Seul, Copenhag üzere farklı kentlerde gerçekleştirilen dizi şenliklerinde de birçok ödül alan Hile, ikinci döneminin birleştirilmesiyle oluşturulan özel kısmı ile kısa sinema kategorisinde Oscar aday adayı olarak gösterilmişti. Başarılarıyla memleketler arası alanda ülkemizi temsil eden dizinin 3. dönemi için yayınlanan posteri üstteki gönderiden inceleyebilirsiniz.

Oldukça etkileyici iki dönemden sonra 3. dönem ile final yapmaya karar veren dizi, Sinemalar ve Sinemalar isimli YouTube kanalında 9 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak.

Başa dön tuşu