Ryan Reynolds’ın 6 Underground Filminden İlk Fragman Geldi

Transformers serisiyle ününe ün katan direktör Michael Bay’in yönettiği 6 Undergrounds filminden birinci fragman bugün Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşıldı. Aksiyonun hiç bitmediği fragman, yaklaşık 3 dakika sürüyor ve her anı heyecan dolu.

Deadpool sinemalarından tanıdığımız Ryan Reynolds'ın başrol oynadığı aksiyon sinemasının çekimlerinin ise hayli yorucu geçtiğini söyleyebiliriz. Çekimler boyunca sinema takımı, Los Angeles’tan İtalya’ya ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne kadar uzanan bir serüven yaşadılar. Ortaya çıkan sonuç ise kenti hatalılardan temizlemek için kendi vefat haberlerini yayan ve seçkin bir tetikçi takımı oluşturan 6 milyarderin maceralarını anlatıyor.

6 Underground fragmanı:

Fragman her ne kadar Michael Bay sinemaları kadar kendine mahsus görünmüyor olsa da The Rock, Armageddon ve Bad Boys’un direktöründen beklediğiniz aksiyon düzeyi burada da sergileniyor. Klasik Hollywood aksiyonu ve Michael Bay imzasıyla harmanlanan bu sinema, bir de Ryan Reynolds’ın oyunculuğu eklendiğinde nitekim heyecan verici görünüyor.

Esasında sinema, sinemanın senaristleri olan Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından yazılan özgün bir öyküye dayanıyor. Başarılı senaristler, Deadpool sineması için ortaya koydukları senaryo ile de tanınıyorlar. Ayrıyeten bu sinemanın Skydance Media ve Netflix'in birinci ortak çalışması olarak 150 milyon dolar bütçe ile çekildiğini de belirtelim.

Netflix, Ryan Reynolds’ın 6 Underground filminin yayın tarihi içinse 13 Aralık 2019’u işaret etti. Sinema, Netflix platformu üzerinden izlenebilecek.

Başa dön tuşu