Rick and Morty Dördüncü Sezon Fragmanı Yayınlandı

Rick and Morty hayranları dizinin dördüncü dönemi için uzun bir müddettir bekliyorlar. Geçtiğimiz aylarda dizinin yaratıcıları Dan Harmon ve Justin Roiland’ın dizi için uzun vadeli bir mutabakat yaptıklarını açıklamasından sonra Rick and Morty ile ilgili diğer bir haber gelmemişti. Fakat artık Rick and Morty’nin dördüncü döneminden imgeler içeren bir fragmanımız var. 

Dizinin hayranları, Rick and Morty’nin dönemleri ortasındaki bu büyük boşluktan rahatsızlar. Fakat dizinin yaratıcıları, yeni muahedenin gelecekte bu ortaların daha kısa olmasını sağlayacağını açıkladılar.

Dizinin yaratıcılarından Dan Harmon, Entertainment Weekly’e verdiği röportajda, “Ne kadar süratli yapabileceğimizi bilmiyorum. Lakin bir daha asla bu kadar uzun sürmeyeceğini biliyorum. 4. döneme başlamadan evvel konuşmamız gereken çok şey vardı. 5. döneme başlarken yalnızca 4. dönemi bitirip kendimizi belli bir programa adamaya zorluyoruz” dedi. 

Dan Harmon, kimseyi umutlandırmak istemediklerini ama yeni muahedenin kendilerine daha süratli ve güçlü ilerlemek için bir seçenek sunduğunu da kelamlarına ekledi. Rick and Morty’nin dördüncü döneminin galası 10 Kasım günü Adult Swim’de olacak. 

Başa dön tuşu