Ryan Reynolds, Gişede Deadpool’u Geçen Joker’i Kutladı

Ryan Reynolds’ın mizah dolu kişiliğini hepimiz biliyoruz. Bu kişilik, bilhassa Ryan’ın alter egosu haline gelmiş Deadpool karakteriyle birleşince ortaya 18+ latifeler çıkıyor. Natürel, Deadpool’un 18+ bir karakter olduğunu düşünürsek bu çok doğal. Aktörün alter egosuyla yaptığı birleşimin son örneğini Cuma günü attığı tweette görüyoruz.

Sevilen aktör Ryan Reynolds, başrolünü Joaquin Phoenix’in oynadığı Joker sinemasının 18+ sinemalar ortasında Deadpool’u geçerek doruğa oturmasını kendi lisanıyla kutladı. Reynolds, üzerinde Türkçe’ye argo kullanmadan ‘Seni hınzır’ olarak çevirebileceğimiz tabirin yer aldığı posteri Twitter üzerinden paylaştı. Reynolds’ın paylaşımına yazdığı açıklama ise ‘18+ sinemaların gişe başarısı kutlamaları alıştığınız kutlamalar üzere değil.’ biçiminde oldu.

Ryan Reynolds’ın paylaştığı posterde 18+ sinemalar ortasında gişe hasılatı sırasını takip eden sinemalardan takma isimlerle bahsedildi. Posterde The Matrix için Neo, It (2017) için Pennywise, The Passion of the Christ için Jesus, Logan için Hugh Jackman, The Hangover için The Wolfpack, 50 Shades of Grey için Mr. Grey ve Ted için Ted takma isimleri kullanıldı.

Peki Joker’i listenin en başına oturtan gişe başarısı ne kadar? Hollywood Reporter’ın yaptığı habere nazaran Joker, dünya çapında 788,1 milyon dolar hasılat elde etti. 2016 yılında çıkan Deadpool daha evvel 783 milyon dolar ile 18+ sinemalar ortasında önder pozisyondaydı.

Başa dön tuşu