Stranger Things’e Dört Yeni Karakter Geliyor

TVLine’ın raporuna nazaran, Stranger Things’in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer kardeşler, önümüzdeki döneme dört yeni karakter dahil etmeyi planlıyor. Bu karakterlerin üçü erkek biri bayan olacak. Spesifik özelliklere sahip olacağı söylenen bu karakterin yaşları hakkında ise rastgele bir ayrıntı yok. 

Duffer Kardeşler ayrıyeten, yeni bir yetişkin karakter için aktör arayışında. Raporda, kelam konusu karakterin Hawkins’ten çok uzakta yaşadığı ve olaylardan haberi olmadığı söyleniyor.  Esasen bu bilgi pek de yeni sayılmaz. Netflix, Stranger Things 4'ü “Artık Hawkins'te değiliz” etiketli bir tanıtım fragmanı ile ilan etmişti. İzleyenler hatırlayacaktır, Stranger Things 3’ün son sahnesi göz önüne alındığında, yeni durağımızın Rusya olması içten bile değil. 

Öte yandan TVLine, dördüncü dönem çekimlerinin şimdi başlamaması nedeniyle, muharrirlerin senaryoda değişiklik yapabileceğini ve hikayeyi yeni baştan kurgulayabileceğini söylüyor. 

Netflix, geçtiğimiz gün resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Stranger Things’in dördüncü dönemine dair birtakım ayrıntıların 6 Kasım’da paylaşılabileceğinin sinyallerini vermişti. Ancak tekrar de fazla umutlanmamakta yarar var. Çünkü yeni döneme en az bir buçuk yıl uzaklıktayız. O vakte kadar yeni bilgiler açığa çıktığı takdirde, sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

2017 ve 2018 Emmy Ödülleri’nde ‘En Uygun Drama Dizisi’ kolunda aday gösterilen Stranger Things’in oyuncu takımında Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown ve Finn Wolfhard üzere isimler yer alıyor. 

Başa dön tuşu