Şahmaran’dan Yeni Fragman Geldi [Video]

Netflix, 20 Ocak’ta yayınlanacak yeni yerli dizisi Şahmaran için yeni bir fragman yayınladı. Dizide Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz, başrol olarak karşımıza çıkacak.

Yerli yapımlarının sayısını her geçen gün artıran Netflix, duyurulduğu günden bu yana merakla beklenen yeni dizisi Şahmaran’ın yeni fragmanını yayınladı. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrolünde olduğu dizinin fragmanı, diziye olan beklentiyi artıracak türden.

Şahmaran, oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in yanı sıra Mahir Günşiray, Ayşe Lebriz Berkem, Mehmet Bilge Aslan, Ebru Özkan, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ece Ertez ve Berfu Halisdemir’e yer veriyor.

Şahmaran yeni fragmanı:

Şahmaran konusu:

Şahmaran

“Şahsu, annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir. Ve onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler. Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona aşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir.”

Şahmaran, 20 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak.

Netflix, Canlı Yayın Hamlelerini Hızlandırıyor: Sinema ve Televizyon Dünyasının En Büyük Ödül Törenlerinden Biri Canlı Yayınlanacak

Şahmaran için yayınlanan ilk fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz:

Başa dön tuşu