Stephen King Cats Filmi İçin Bir Fragman Paylaştı

Cats, dünyanın büyük ihtimalle en meşhur müzikalidir ve sahnelerde özel bir yeri vardır. Teknolojinin gereğince gelişmesiyle birlikte bu müzikal de beyaz perdeye taşınmaya hazırlanıyor. Projenin başında da Les Miserables (Sefiller), The King’s Speech üzere sinemalardan tanıdığımız Tom Hooper direktör olarak yer alıyor. Fragmanla ilgili genel yorum ise CGI’ın ne kadar ürkütücü ve garip göründüğü istikametinde. 

Stephen King, dehşetin önde gelen isimlerinden biri olarak fragmanın kabusluk düzeyini bir adım üst taşıdı. Bir odada kaygı içinde televizyondaki felaketi izleyen bireylerin baktığı şeyin Cats fragmanı olduğunu görüyoruz. Fragman, Pet Semetary, A Quiet Place ve Bird Box sinemalarından sahnelerle ustalıkla süslenmiş. Son olarak da uydurma tanıtım ekranında Stephen King’s Cats yazısı beliriyor. 

Video, tek sözle süper olmuş. Hazırlayan editör bu görüntüyü kendi portfolyosuna bile ekleyebilir. 

Cats’in bilhassa Batı toplumlarındaki kültürel tesiri göz önüne alındığında sinema uzun mühlet daha tartışılacak. Birtakım seyirciler sinemadaki sanatkarların performanslarını görmeyi beklerken birtakım izleyiciler ise CGI yüzünden vefatına korkuyorlar. 

Yapımın takımında Taylor Swift (Bombalurina), Idris Elba (Macavity), Jennifer Hudson (Grizabella), James Corden (Bustopher Jones), Rebel Wilson (Jennyanydots), Jason Derulo (Rum Tum Tugger), Ian McKellen (Tiyatro kedisi Gus) ve Judi Dench (İhtiyar Deuteronomy) yer alıyor.

Başa dön tuşu