Terminator: Dark Fate’den Genişletilmiş Fragman Geldi

Deadpool sinemalarından tanıdığımız direktör Tim Miller’ın yönettiği yeni Terminatör sineması için en son Terminator: Genisys isimli üretimin başarısızlığının akabinde seyirci toplama çalışmalarına devam ediliyor.

Yeni ve uzatılmış fragman, sadece öykünün ne kadar aksiyonlu olduğunu göstermekle kalmıyor, farklı kesitlerden seyircilere de hitap ediyor. Sıradan sinema izleyicisi için başı ve sonu belirli, göz alıcı bir aksiyon ve macera kıssası anlatacak olan sinema, eski hayranlara da göz kırpan bir senaryoya sahip. 

İnsanlar ve Terminatör'ler ortasında bir savaş kelam konusu:

Eski Terminatör hayranları, serinin sıvılaşabilen ve her dayak yediğinde tekrar kendini toplayıp bir daha dayak yiyen berbat robotlarına aşina. Bu sinemada ise Terminatör'ler o denli gelip giden ve çok az kişi tarafından bilinen robotlar değil. Gelecekteki bir direniş başkanı olan Dani’yi mutlak bir vefattan kurtaran Sarah Connor, “Adım Sarah Connor, Terminatör'leri avlıyorum. Bu senin için kâfi mi?” diyor. Yani bir noktada önemli bir insan ve Terminatör savaşı yaşandığını gösteriyor. 

Hikâyede yarı insan yarı sayborglar var. Dani Ramos da bunlardan biri. Skynet, Ramos’u öldürmek için çok gelişmiş bir Terminatör yollar; Sarah Connor da insan yanlısı, eski Kaliforniya valisi ve tam vakitli Terminatör olan Arnold Schwarzenegger’i yardıma çağırır. Dani’nin John Connor ile kıyaslandığında ne kadar kurtarıcı rolünde olacağını ise sinemada göreceğiz. Terminator: Dark Fate, 1 Kasım'da sinemalarda olacak. 

Terminator: Dark Fate fragmanı:

Başa dön tuşu