Stranger Things Karakteri Geri Dönüyor İddiası

Stranger Things, Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri. Dizinin hayranları, dördüncü dönemin şafağında iki soru ile meşgul: daha fazla çocuk görecek miyiz ve Şef Jim Hopper yaşıyor mu? 

David Harbour’un canlandırdığı Jim Hopper, üçüncü dönemde ölmüştü. Fakat dizinin hayranları, Hopper’ın ölmediğini düşünüyor. TV Guide, dizinin bir hayranının Stranger Things’in son dönem setinden olduğunu tez ettiği bir fotoğrafı Reddit’te paylaştığını belirtti. Dizinin hayranının paylaştığı fotoğrafta, Hopper’ın arabası görünüyor.

Stranger Things hayranının Reddit’ten paylaştığı fotoğrafta Jim Hopper’ın kullandığı 1980 Chevrolet K5 Blazer var. Bu fotoğraf, Hopper’ın geri döndüğünü kesin olarak göstermiyor tabi ki. Ancak hayranlar, Hopper’ın dönüşünü işaret eden öteki ipuçlarını da sıralıyor. 

Hayranların belirlediği ipuçlarından birincisi, bir numaralı televizyon mevt kuralı: Hopper'ın cesedi gösterilmedi. İkincisi, dönemin son sahnesinde Demogorgo, bir Rus askerine esiri beslemesi gerektiğini söylüyor. Tıpkı sahnede “Amerikalı”nın bırakılması gerektiği” de söyleniyor. Birtakım hayranlar David Harbour’un Instagram’dan paylaştığı fotoğrafların diziye dair ipuçları barındığını tez ediyor. 

Başa dön tuşu