Stranger Things Resmi Sayfasından 4. Sezon İpucu

Netflix'in en bilindik dizilerinden biri olan Stranger Things'in son dönemi, birkaç ay evvel yayınlanmış ve birçok kişiyi ekranlara kilitlemişti. Olağan ki dizinin finalinden sonra dizinin hayranları da bir sonraki dönem için bekleyişe koyulmuştu. Şimdiyse dizinin dördüncü döneminin yaklaşmış olabileceğine dair belli ipuçları ortaya çıkmaya başladı.

Dizinin dönem finalinin tam olarak insanları bir sonraki dönemi bekler formda bırakacak cinsten olması, Stranger Things'i takip edenlerde dördüncü dönemin geleceği niyetlerini ortaya çıkartmıştı. Dizinin hayranları dördüncü dönemin geleceğini düşünüyor olsa da sinemanın imalcileri, bahse dair rastgele bir açıklamada bulunmamış ve sinema hakkında son derece sessiz kalmışlardı. Bugünse bu sessizlik bozuldu.

Netflix'in sevilen dizisi Stranger Things'in toplumsal medya hesabı, paylaştığı gönderilerle birlikte dizinin daha bitmediği ve devamının geleceğine dair izlenimler veriyor. Stranger Things'in Instagram, Facebook ve Twitter hesapları, profil fotoğraflarını değiştirdi.

Bu görsel ziyadesiyle değişik ve birinci bakıldığında pek de bir mana söz etmiyor. En nihayetinde bir kaygı dizisinin resmi sayfasının profil fotoğrafı olarak vahim ve değişik bir şey seçmesi hiç de alışılmadık bir durum değil. Tekrar de uzun müddettir sessizliğini koruyan bir dizinin yapımcılarının bu türlü bir değişiklik yapması akıllara dördüncü dönem ihtimallerini getiriyor.

Görselin aşağı hakikat duran bir saat olduğu konusunda rastgele bir kuşkunuz varsa Stranger Things'in resmi Twitter hesabının gönderdiği tweete de göz atabilirsiniz.

Peki, bunların hepsi ne manaya geliyor. Zıt durumdaysa 11'i (Eleven?) gösteren saat, birçok kişinin de bahse ait yorumlar yapmasına neden oldu. Joshua Derochie isimli bir Facebook kullanıcısı “Sadece sallıyorum fakat akrep 12'de yelkovan ise 11'de. Bu da 11/12/2019 tarihini gösteriyor olabilir. Yani Noel'den iki hafta evvel. Tekrar söylüyorum, büsbütün sallıyorum” ifadelerini kullandı.

Şu an için dizinin resmi çıkış tarihinin açıklanmasına son derece uzun bir vakit var üzere görünse de bu teorilerle bile bir beklenti içerisine girmiş durumdayız. Siz dizinin dördüncü dönemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu