Stranger Things’ten Yeni Animasyon Dizi Geliyor

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bilgilerde popüler dizi Stranger Things’in bir anime yan dizisinin geleceği ortaya çıkmıştı. Şimdi ise hayranları sevindiren yeni bir animasyon dizisi geleceği duyuruldu.

İlk olarak 2016 yılında Netflix platformu üzerinden yayınlanmaya başlanan Stranger Things dizisi, günümüzde büyük bir hayran kitlesine sahip. Şimdi ise, 5. sezonuyla final yapacak olan dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer’ın yeni bir animasyon dizisi üzerinde çalışyıkları ortaya çıktı.

Stranger Things’in final yapması ile hayranlarını sevindirecek haberler bir bir geliyor. Geçtiğimiz aylarda popüler dizinin bir animesinin geleceğinin açıklanmasının ardından Duffer kardeşler, ‘Stranger Things’ evreninde geçen isimsiz yeni bir dizi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Dizi hakkında henüz hiç detay paylaşılmadı

Pazartesi günü Netflix, dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer’ın yayın servisinde yayınlanacak bir animasyon Stranger Things dizisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Henüz dizi hakkında herhangi bir detay veya yayın tarihi paylaşılmadı. Ancak dizinin yaratıcıları Duffer kardeşler, “Her zaman severek büyüdüğümüz cumartesi sabahı çizgi filmleri tarzında bir animasyon Stranger Things hayal ettik ve bu hayalin gerçekleştiğini görmek kesinlikle heyecan verici oldu.” dedi.

Dizinin hakkında henüz başka bir açıklama yok. Ancak yine de şirket açık bir şekilde final sezonunun ardından Stranger Things’i çeşitli şekillerde yaşatacaklarını doğruluyor.

Netflix’in Stranger Things Tiyatro Oyunu ‘The First Shadow’ Duyuruldu

Buna ek olarak Netflix, canlı aksiyon Stranger Things spinoff dizisi ve öncesini anlatan bir sahne oyunu planlarını da duyurmuştu. Şimdi, Stranger Things’in yolda olanlar listesine bir de animasyon dizisi eklendiğini söyleyebiliriz.

Kaynak :
https://www.netflix.com/tudum/articles/stranger-things-animated-series-news

Başa dön tuşu