Suicide Squad Setinden Kostümleri Gösteren Fotoğraflar Geldi

James Gunn, Guardians of the Galaxy serisinden uzaklaştırıldığında DC yöneticileri çabucak devreye girmiş ve Gunn’dan yeni Suicide Squad sinemasını yönetmesini istemişti. Gunn, şu anda bu proje üzerinde çalışıyor ve Atlanta’daki çekimler devam ediyor. Setten de birinci fotoğraflar paylaşılmış durumda. Fotoğraflar, son devirde seriye katılacağı konuşulan isimleri ve Jai Courtney tarafından canlandırılan Captain Boomerang’ı karşımıza çıkarıyor. 

Görünüşe nazaran Nathan Fillion, uzuvlarını koparıp silah olarak kullanabilen Arm-Fall-Off-Boy (lütfen bunu Kolsuz diye çevirsinler) isimli bir karakteri canlandıracak. Pete Davidson ise Blackguard isimli, üstün güçlü bir karakteri canlandıracak. 

Suicide Squad setinden gelen birinci fotoğraflar:

Flula Borg ise Javelin olarak karşımıza çıkacak. Bu karakter de özünde olimpik atlet fakat yüksek teknolojili mızraklar verilince kendini kabahat işlemeye vuruyor. Mayling Mg ise bir dünyayı yöneten diktatör berbat Mongul’un kızı Mongal olarak seride yer alacak. Ailelerinde bir armudun tabanına düşmesi durumu kelam konusu. 

Ayrıca Sean Gunn da bir hareket yakalama kıyafetiyle sette yer alıyor. Kendisi Rocket Racoon’un da hareketlerini canlandırmıştı. Gunn, burada muhtemelen Weasal’ı canlandıracak, Idris Elba da Vigilante olarak sinemada yer alacak. Ayrıca seride Margot Robbie, John Cena, Peter Capaldi, Joel Kinnaman, Viola Davis, David Dastmalchian, Storm Reid, Alice Braga, Daniela Melchior ve Taika Waititi yer alacak. Bu oyuncuların canlandıracağı karakterler hakkında çok bir bilgimiz yok. 

En Şimdiki Haberler
  1. Call of Duty: Mobile’a Oyun Kolu Dayanağı Geleceğini Gösteren Açık…

  2. Toplam Kıymeti 130 TL Olan, Kısa Müddetliğine Fiyatsız 10 Android Oy…

  3. Libra’da Önemli Kan Kaybı: Visa ve Mastercard, Kripto Paradan Dest…

  4. Piyasaya Çıkmadan Her Şeyini Öğrendiğimiz Pixel 4 Hakkında Yeni B…

  5. Gears 5 Oyuncularının Kimilerine 2 Yıllık Ban Cezası Geldi

  6. Glovo Gibisi, Her Şeyi Kapınıza Kadar Getiren 9 Uygulama

  7. BMW, Yaz ve Kış Lastikleri Ortasındaki Farkı Drag Yarışıyla Açıkla…

  8. Microsoft, Burun Dostu Sanal Gerçeklik Paspasının Patentini Aldı

  9. Silikon Vadisi’ni Silikon Vadisi Yapan 6 Tarihi Olay

  10. Bu Hafta Yayınlanan ve Kesinlikle İzlemeniz Gereken 5 Fragman

Başa dön tuşu