Netflix’in Ghost in the Shell: SAC_2045’ten Tanıtım Videosu

Masamune Shirow'un çizgi roman serisi Ghost in the Shell, daha evvel başarısızlıkla sonuçlanan kısa vadeli animasyon tecrübesinin ardından büyük bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Netflix, seriyi Ghost in the Shell: SAC_2045 anime dizisiyle ekranlara taşıyacak.

Netflix'in yeni anime dizisi, Production I.G. ve SOLA Digital Arts tarafından hayata geçirilecek ve markanın bilgisayar üretimli birinci dizisi olacak. Anime uyarlamalarına ekseriyetle kuşkuyla bakılsa da, yeni dizinin birinci tanıtım görüntüsü yayınlandı ve dizi, sağlam temeller üzerine kurulmuş üzere görünüyor.

Ghost in the Shell: SAC_2045 şu an Netflix ekranlarından 2020'de dünya çapında yapılacak birinci gösterimine hazır. Kenji Kamiyama ve Shinji Aramaki, yapımcılar Production I.G. ve SOLA Digital Arts için ortak yönetilen anime dizisinin üretim sürecinin çabucak hemen ortalarında. Her ne kadar oyuncu kadrosu hala açıklanmasa da daha evvel Birthday Wonderland'de çalışan Ilya Kuvshinow'un yeni dizide karakter dizayncısı olarak vazife yapacağı doğrulandı.

Yeni serinin konusu büyük ölçüde bir gizem olarak kaldı. Lakin Netflix, “Küresel kapitalizmin çökmesinin ardından 2045 yılında, Japonya'nın seçkin sınıfı Section 9, saklı siber operasyonlar yürütmeye başladı.” şeklinde kısa bir özet sundu. Production I.G. ABD Lideri Maki Terashima-Furuta daha evvel Ghost in the Shell: SAC_2045'in 12'şer bölümden oluşan iki sezonluk bir dizi olacağını doğruladı.

Ghost in the Shell: SAC_2045'in tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu