Çığlık 6 Filminin Yeni Fragman Tarihi Yayınlandı

Korku sineması kültlerinden olan Çığlık serisinin son sineması Çığlık 6’nın, geride bıraktığımız Aralık ayında ufak bir teaser’ı yayınlanmıştı. Twitter’da kendine ilişkin bir hesaba sahip olan Çığlığın kendisi, isteyerek olmasa da yeni sinemanın yeni fragmanının yayınlanacağı tarihi duyurdu.

‘İsteyerek olmasa da’ derken neyi kastediyoruz çabucak açıklayalım. Paylaşılan gönderide direkt olarak fragmanın yayınlanma tarihi yazmıyor, birkaç ipucu bulunuyor. Hatta Çığlık, bunları açığa çıkarıp tarihi kestirim eden bir hayranı azarlıyor.

Çığlık 6 yeni fragmanı 19 Ocak’ta yayınlanıyor

Paylaşılan gönderide Çığlık, bir marketin anonsçusuymuş üzere ‘1 ve 19 bölgelerde paklık yapılacak. Bir paspas ve ceset torbası lazım’ diyor. Daha sonra bir hayran, bu gönderideki 1 ve 19 sayılarına işaret ederek fragmanın 19 Ocak tarihinde yayınlanacağını varsayım ediyor.

Çığlık da buna ‘Ne bu, dedektif misin sen? Dedektifleri sevmem’ halinde yanıt veriyor. Bir nevi Çığlık 6’nın yeni fragmanının yayınlanacağı tarihi onaylamış oluyor.

Çığlık 6’nın birinci fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Çığlık 6’nın oyuncu takımında Melissa Barrera, Jenna Ortega, Courteney Cox, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Hayden Panettiere, Devyn Nekoda ve Josh Segarra’ya yer alıyor. 10 Mart 2023’te vizyona girecek olan sineması Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett yönetiyor.

Başa dön tuşu