The Morning Show’un Tanıtım Filmi Yayınlandı

Apple; Jennifer Aniston, Steve Carell ve Reese Witherspoon'un bulunduğu The Morning Show'un birinci tanıtım sinemasını yayınladı. Kerry Ehrin'in showrunner olarak misyon alacağı gösteri, sabah neslini kurgusal bir biçimde ele alacak. Apple, gösterinin bu sonbaharda Apple TV+'ta olacağını belirtti.

The Morning Show isimli üretimde Aniston, Carell ve Witherspoon, 'ismi var cismi yok' bir sabah jenerasyonu programında çalışıyor. Tanıtım sinemasında karakterlerini sırf fotoğraflar ve posterler aracılığıyla gördüğümüz oyuncular, bu stil programların bedeli konusunda bireylerin ne kadar farklı düşündüğünü ekranlara yansıtacak.

Michael Ellenberg'ün Media Res stüdyosundan gelen program, Ellenberg'ün fikri olarak karşımıza çıkıyor lakin CNN'den Brian Stelter'ın 'Top of the Morning' kitabından da alıntıları var. Kerry Ehrin, Jennifer Aniston ve Kristin Hahn tarafından yönetilecek olan program, Mimi Leder'ın başyönetmenliğiyle gerçekleşecek.

Apple, elimize geçen bilgilere nazaran her dönemi on kısım olmak üzere iki dönem için anlaşmış durumda ve program sırf Apple'ın yeni hizmeti Apple TV+'ta yayınlanacak. Özgün üretimleri, sinemaları ve belgeselleri içerisinde barındıracak olan uygulama reklamsız olacak ve abonelik sistemiyle ilerleyecek.

The Morning Show'un tanıtım sinemasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu