The Outsider’ın İlk Fragmanı Paylaşıldı

Ünlü kaygı kitapları müellifi Stephen King’in yapıtları her vakit sinema ve TV dünyasında karşılığını bulan üretimler olmayı başardı. Bu trend günümüzde de sürat kesmeden yoluna devam ediyor. Ünlü müellifin kitapları hem sinema hem de dizi olarak hayranlarına ve izleyicilere sunulmaya devam ediyor.

Game of Thrones, Westworld, Oz üzere birçok ünlü ve başarılı üretime konut sahipliği yapan HBO, Stephen King’in 2018’de çıkan kaygı romanı The Outsider’ı bir küçük diziye uyarlıyor. Dizinin yayınlanan birinci fragmanında endişenin ve imkânsız bir cinayetin devam eden gizeminin birleştiğini görüyoruz.

Dizinin kadrosu

The Wire’ın da senaristliğini üstlenen Richard Price’ın Stephen King ile birlikte müellif takımında yer aldığı üretimin direktörleri Andrew Bernstein, Jason Bateman ve Charlotte Brandström bulunuyor. Dizinin altı kısmının direktörlüğünü yapan Bernstein; Fear of the Walking Dead, House ve Psych üzere dizilerin de direktörlük koltuğunda oturmuştu.

Dizinin oyuncuları ortasında Marc Menchaca (Jack Hoskins), Ben Mendelsohn (Ralph Anderson), Derek Cecil (Andy Katcavage) üzere isimler bulunuyor.

Peki siz 12 Ocak’ta yayın hayatına başlayacak olan The Outsider ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce başarılı uyarlamalar ortasındaki yer alabilecek mi? Fikirlerinizi ve niyetlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu