The Suicide Squad filminin ilk tanıtım videosu yayımlandı!

James Gunn tarafından yazıp yönetilen The Suicide Squad, çok yakın bir vakit dilimi içerisinde izleyiciler ile buluşacak. Bu buluşmanın öncesinde sinemada yer alacak olan karakterler ve bu karakterlere can verecek olan aktörler de ortaya çıkmış durumda. Ayrıyeten sinema için bir de tanıtım görüntüsü yayımlandı. Bu tanıtım görüntüsü, merak uyandıran hususlara ışık tutmasının yanı sıra izleyiciye kıymetli iletiler da veriyor. Pandemi her üretimi etkilediği gibi The Suicide Squad için yapılan çalışmaları da olumsuz tarafta etkilemiş durumda fakat çalışmalar bittiğinde bizleri kusursuz bir sinemanın bekleyeceğini şimdiden net bir biçimde söyleyebiliriz.

The Suicide Squad sinemasının birinci tanıtım görüntüsü yayımlandı!

Hatırlanacağı üzere 2015 yılında Suicide Squad sineması vizyona girmişti. The Suicide Squad ise birinci sinemayla ilişkili noktaları olmakla birlikte tam manasıyla bir devam sineması olmayacak. Kelam konusu üretimde Harley Quinn karakterine sevilen aktör Margot Robbie hayat verecek. Ayrıyeten yeni sinemada oyuncu takımına ünlü isim Idris Elba da dahil olacak.

Gelen bilgilere nazaran sevilen isim Superman’in düşmanı  Bloodsport karakterini canlandıracak. Sinemanın oyuncu takımının tamamı ise John Cena, Nathan Fillion, David Dastmalchian, Taika Waititi, Storm Reid, Peter Capaldi, Steven Agee, Daniela Melchior, Flula Borg, Pete Davidson,  Alice Braga, Michael Rooker ve Sean Gunn‘dan oluşuyor diyebiliriz.

James Gunn ismi sayesinde insanların merakını cezbetmeyi başaran The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girecek. Oyuncu takımı ile de heyecan uyandıran kelam konusu üretimin tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu