Rambo V: Last Blood Filminden Yeni Fragman Geldi

John Rambo, Sylvester Stallone’un oynadığı ve kendi periyodunda tıpkı anda hem Polat Alemdar hem John Wick olabilen, kaslı ve her şeyi döven aksiyon karakteridir. O kadar dikkat cazibeli bir sinemadır ki ülkemizde bir periyot pek çok kişinin takma ismi Rambo olmuştur.

Serinin evvelki sinemalarında, çeşitli ülkelerde bir ekip insanları döve döve Amerika’nın ne kadar mükemmel olduğunu göstermişliği olan Rambo, beşinci ve muhtemelen son defa beyaz perdeye dönüyor. 

Rambo, Last Blood’da arkadaşının kızını kurtarmanın peşinde

Artık elini eteğini bu işlerden çekmiş, kimseye fiske vurmayan, at binen John Rambo’nun arkadaşının kızını kartel kaçırır. Üstüne bir de Rambo’ya sert çıkarlar. Bunun üzerine Rambo, “Kızın benden öbür kimsesi yok. Kız meskene gelecek. Bu savaşı ben başlatmadım fakat ben bitireceğim.” der. Başına ne geleceğinden bi haber kartel üyeleri de adım adım kendi sonlarını hazırlamıştır. 

Bu fragmanda John Rambo’yu normalden farklı olarak dolaylı yollarla adam döverken, bubi tuzakları kullanırken görüyoruz. Muhtemelen Rambo, son defa beyaz perdede karşımıza çıkacak. Sonrasında meşaleyi diğerine mı devredecek yoksa Rambo’nun vedasıyla mı seri sona erecek hep bir arada göreceğiz. 

Rambo V: Last Blood sinemasının oyuncuları

Son Rambo sinemasının direktör koltuğunda Adrian Grunberg otururken senaryo ise Sylvester Stallone ve Matthew Cirulnick’in elinden çıkıyor. Üretimin takımında Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adrianna Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim aka Yenah Han, Joaquin Cosio ve Oscar Jaenada yer alıyor. 

Rambo’nun neredeyse 40 yıldır devam eden seyahatinin bu sinemayla sona erip ermeyeceğini daima birlikte göreceğiz. Rambo V: Last Blood, 20 Eylül’de sinemalarda olacak.

()

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu