The Witcher Dizisinin İlk Sezonunun Çekimleri Tamamlandı

Henry Cavill’in başrolünde oynayacağı Netflix’te yayınlanacak The Witcher dizisinin 2019’un son çeyreğinde çıkması bekleniyordu. Henry Cavill, Instagram’da paylaştığı bir fotoğraf ile dizinin birinci döneminin çekimlerinin tamamladığını duyurdu.

Henry Cavill, Instagram’da dizinin setinden paylaştığı fotoğrafta “Birinci dönem sona erdi ve inanılmaz bir seyahat oldu!” diye açıklama yaptı. Açıklamasında set grubuna, tüm oyunculara ve çalışanlara teşekkür etti. Görünüşe nazaran canlandırdığı Geralt karakterinden hayli mutlu olan Cavill, sabah 3’te uyanmaların ve başka tüm yorgunlukların buna değdiğini söyledi.

()

The Witcher, birinci olarak 1992 yılında Andrzej Sapkowski’nin kaleme aldığı bir roman olarak karşımıza çıktı. Akabinde bir seri olarak devam eden roman, 2007 yılında dijital ortama aktarılarak oyun yapıldı. Yıllar içinde romanda olduğu üzere oyun da çok sevildi ve seri haline geldi. Son olarak 19 Mayıs 2015 tarihinde The Witcher 3: Wild Hunt oyunu piyasaya çıktı.

Netflix, bu mükemmel markayı bir diziye uyarlamak için kolları sıvadı. Artık ise dizinin birinci döneminin çekimleri tamamlandı ve seyirciyle buluşmayı bekliyor.

İlk dönemin çıkış tarihi için farklı söylentiler olsa bile 2019’un ikinci yarısında yayınlanması bekleniyor. Yayınlanma tarihiyle ilgili en net bilgi, Recapped sitesi tarafından yayınlanan raporda sızdırılmıştı. Buna nazaran The Witcher’ın birinci döneminin 20 Aralık 2019 tarihinde yayınlanacağı söyleniyordu.

Tabii ki bu şimdilik yalnızca bir söylenti. Önümüzdeki vakit diliminde Netflix tarafından birinci dönemin yayınlanma tarihiyle ilgili bir açıklama yapılması olası.

Başa dön tuşu