The Marvels’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Marvel Sinematik Evreni’nin 33. filmi olacak “The Marvels”ın ilk fragmanı paylaşıldı. Film, 10 Kasım 2023’te vizyona girecek.

Marvel Studios, bir süredir üzerinde çalıştığı bilinen “The Marvels” filmi için ilk fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragman, yaklaşmakta olan filmden neler bekleyebileceğimizi kısmen de olsa ortaya koyuyor.

The Marvels, 2019’da yayınlanan Captain Marvel filminin devamı niteliğinde olacak. Marvel Sinematik Evreni’nin 33. filmi olması planlanan yapım, yine Captain Marvel ile ekibine odaklanacak. Brie Larson’u Captain Marvel olarak göreceğimiz filmde Iman Vellani’yi Ms. Marvel, Teyonah Parris’i ise Monica Rambeau rolünde göreceğiz. Samuel L. Jackson, yeni filmde Nick Fury olarak karşımıza çıkacak.

The Marvels, kasım ayında vizyona girecek

The Marvels fragman

The Marvels ekibi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre bu film, 10 Kasım 2023‘te vizyona girecek. Daha önce yapılan açıklamalar, filmin temmuz ayında vizyona gireceğini ortaya koymuştu. Bundan sonraki süreç için herhangi bir gecikme olması beklenmiyor. Bu arada; filmin Candyman ile Little Woods filmlerinin yönetmeni olan Nia DaCosta tarafından üstlenildiğini belirtelim.

Marvel Evreninde Yeni Bir Dönem Başlatacak ‘Secret Invasion’ın Fragmanı Yayınlandı

The Marvels ile ilgili söyleyebileceklerimiz şimdilik bu kadar. İlerleyen dönemlerde yeni fragmanlar yayınlandığında, bunları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

The Marvels’ın ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Başa dön tuşu