“The Witcher’ı Game of Thrones İle Karşılaştırmayın”

The Witcher, Polonyalı müellif Andrzej Sapkowski’nin kaleminden çıkma bir fantastik kurgu serisi. The Witcher, kitaplarının yayınlanmasının akabinde geliştirilen oyunu ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. The Witcher, artık de Netflix tarafından dizi haline getiriliyor. 

Henry Cavill’in canavar avcısı Rivialı Geralt’ı canlandıracağı The Witcher için çekimler devam ediyor. Dizi için çekimler devam ederken beşerler, The Witcher’ı istemeden de olsa Game of Thrones’la kıyaslıyorlar. 

The Witcher – Game of Thrones karşılaştırmaları devam ederken, The Witcher’da büyücü Istredd’i canlandıracak olan Royce Pierreson, insanlardan iki diziyi karşılaştırmamalarını istedi.

Pierreson, Digital Spy’a verdiği röportajda, “The Witcher’ın kendi dünyası ve kozmosu var. Hep bu cins karşılaştırmalar da yapılacak. Lakin bence The Witcher’ın, insanların görecekleri ve irtibat kuracakları kendine has karakterleri ve gayretleri var” dedi. 

Netflix, The Witcher için bir yayın tarihi açıklamadı. Lakin dizinin bu yılın sonuna gelmeden yayınlanması bekleniyor. Dizinin yayınlanma tarihinin açıklanmaması, dizi hakkındaki söylentileri durdurmuyor. The Witcher yayınlanmadan evvel dizi hakkında öteki hangi haberlerle karşılacağımız konusunda biz de merak içerisindeyiz. 

Başa dön tuşu