Watchmen Dizisinden Yeni Bir Fragman Yayınlandı

HBO’da yayınlanacak olan çizgi roman uyarlaması Watchmen’in yeni bir fragmanı yayınlandı. Yeni fragman, daha evvel yayınlananlara nazaran dizinin kıssasına odaklanırken ve Rorschach gibisi bir maske takan terörist küme Seventh Cavalary’yi ana çizgileriyle gösteriyor.

Yayınlanan yaklaşık iki buçuk dakikalık fragmanda bunun haricinde Jeremy Irons’ın canlandırdığı Adrian Veidt/Ozymandias ve maskeli bir polis detektifi olan Regina King tarafından hayat verilen Angela Abar’ı da görüyoruz.

Watchmen çizgi romanı:

Tüm bunların haricinde Watchmen çizgi romanında yer alan Nite Owl’un Owlship’i, kubbenin altındaki kelebekler ya da simetrik görsel motiflerin kullanılması üzere ögelerin bulunduğunu da görüyoruz.

Bir karakterin Detektif Abar’a “Büyük, hain bir komplo var. Sana söyleseydim kafan patlardı” dediği görülüyor. Bu da Rorschach’ın büyük ve hain bir komployu açığa çıkardıktan sonra başına gelen şeydi.

Dizide kimler yer alıyor?

Dizinin yaratıcısı; Tomorrowland, The Leftovers, World War Z, Prometheus, Lost üzere üretimlerin müellifliğini yapmış olan Damon Lindelof. Kendisi, ayrıyeten dizinin senaryosunu yazan isimlerden de bir tanesi.

Dizinin oyuncu kadrosundaysa Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens, Frances Fisher, Louis Gossett Jr., Andrew Howard ve Jeremy Irons üzere isimler yer alıyor.

Watchmen'in yeni fragmanı:

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu