X-Men: Dark Phoenix’ten yeni teaser geldi!

Yılın en çok beklenen muhteşem kahraman sinemalarından “X-Men: Dark Phoenix”in yeni teaser’ı görücüye çıktı.

X-Men: Dark Phoenix’ten yeni teaser geldi!

Sophie Turner’ın Jean Grey olarak başrolü üstlendiği sinemanın oyuncu takımında Storm rolünde Alexandra Shipp, Cyclops rolünde Tye Sheridan, Quicksilver rolünde Evan Peters, Nightcrawler rolünde Kodi Smit-McPhee, Profesör X rolünde James McAvoy, Magneto rolünde Michael Fassbender, Mystique rolünde Jennifer Lawrence ve berbat karakter rolünde Jessica Chastain yer alıyor.

Filmin direktör koltuğunda ise seride daha evvel senaristlik yapmış olan Simon Kinberg oturuyor.

X-Men grubunun karşısında şimdiye kadarki en kuvvetli ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma vazifesi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean konuta döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Lakin bu güç onu tıpkı vakitte daha istikrarsız bir hale de getirmiştir.

İçindeki bu varlıkla gayret eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir halde özgür bırakır. Denetimden çıkan Jean sevdiklerine ziyan vermeye başlar ve X-Men’i bir ortada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan takım tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır.

Mevhubahis sadece Jean’i kurtarmak değil, birebir vakitte Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.

“X-Men: Dark Phoenix” ülkemizde 7 Haziran tarihinde gösterime girecek.

Başa dön tuşu